Dantų priežiūrai

Vet's Best dantų valymo servetėlės efektyviai valo Jūsų augintinio dantis padeda pagerinti jūsų šuns dantų ir burnos higieną. Reguliariai naudojant šias servetėles sumažėja dantų apnašų susidarymas ir pagerėja burnos kvapas. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
Pažangios dantų putos yra unikali deguonimi prisotinta putojančio fermento formulė, kuri prasiskverbia tarp jūsų šuns dantų ir dantenų, ir puikiai išvalo apnašas bei maisto likučius. Labai lengva naudoti. Tereikia užpurkšti putas ant šuns dantų ir jas palikti. Nereikia naudoti dantų šepetėlio.  Reguliarus naudojimas gali padėti išvengti dantų apnašų ir...
VET‘S BEST DANTŲ PRIEŽIŪROS...
Paskutinė prekė
Vets Best dantų valymo purškalas ir kamuolys (žaislas dantims iš virves) gali veiksmingai pašalinti bakterijas burnoje, užkirsti kelią akmenims ir apnašoms bei išlaikyti švarius Jūsų šuns dantis. Tai puikus ir paprastas būdas rūpintis savo šunų dantimis. Produktas taip pat gali būti naudojamas šuniukams - žaislas palengvins skausmą dygstantiems dantukams...
VET‘S BEST BURNOS...
Paskutinė prekė
Lengvai naudojamas, nešiojamas Vets Best burnos priežiūros purškalas padeda išvengti akmenų ir apnašų, o šunų burnos kvapas išlieka šviežias ir gaivus.
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.