Dantų priežiūrai

VET‘S BEST DANTŲ PRIEŽIŪROS...
  • Išpardavimas!
  • −40%
Vets Best dantų valymo purkškalas ir kamuolys (žaislas dantims iš virvės) gali veiksmingai pašalinti bakterijas burnoje, užkirsti kelią akmenims ir apnašoms bei išlaikyti švarius Jūsų šuns dantis. Tai puikus ir paprastas būdas rūpintis savo šunų dantimis. Produktas taip pat gali būti naudojamas šuniukams - žaislas palengvins skausmą dygstantiems dantukas...
VET‘S BEST BURNOS...
  • −20%
4,72 € 5,90 €
Lengvai naudojamas, nešiojamas Vets Best burnos priežiūros purškalas padeda išvengti akmenų ir apnašų, o šunų burnos kvapas išlieka šviežias ir gaivus.
VET‘S BEST CLEAN TEETH... VET‘S BEST CLEAN TEETH... 2
  • −20%
Paskutinė prekė
Vet's Best dantų valymo servetėlės efektyviai valo Jūsų augintinio dantis padeda pagerinti jūsų šuns dantų ir burnos higieną. Reguliariai naudojant šias servetėles sumažėja dantų apnašų susidarymas ir pagerėja burnos kvapas. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.