Dantų priežiūrai

Vet's Best burnos skalavimo... Vet's Best burnos skalavimo... 2
  • −20%
Paskutinė prekė
11,12 € 13,90 €
Pažangios dantų putos yra unikali deguonimi prisotinta putojančio fermento formulė, kuri prasiskverbia tarp jūsų šuns dantų ir dantenų. Reguliarus naudojimas gali padėti išvengti dantų apnašų ir sumažinti dantų akmenų susidarymą.
VET‘S BEST CLEAN TEETH... VET‘S BEST CLEAN TEETH... 2
  • −30%
Išparduota
Vet's Best dantų valymo servetėlės efektyviai valo Jūsų augintinio dantis padeda pagerinti jūsų šuns dantų ir burnos higieną. Reguliariai naudojant šias servetėles sumažėja dantų apnašų susidarymas ir pagerėja burnos kvapas. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
VET‘S BEST DANTŲ PRIEŽIŪROS...
Išparduota
Vets Best dantų valymo purkškalas ir kamuolys (žaislas dantims iš virvės) gali veiksmingai pašalinti bakterijas burnoje, užkirsti kelią akmenims ir apnašoms bei išlaikyti švarius Jūsų šuns dantis. Tai puikus ir paprastas būdas rūpintis savo šunų dantimis. Produktas taip pat gali būti naudojamas šuniukams - žaislas palengvins skausmą dygstantiems dantukas...
Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.