Servetėlės

VET‘S BEST CLEAN TEETH... VET‘S BEST CLEAN TEETH... 2
  • −20%
Vet's Best dantų valymo servetėlės efektyviai valo Jūsų augintinio dantis padeda pagerinti jūsų šuns dantų ir burnos higieną. Reguliariai naudojant šias servetėles sumažėja dantų apnašų susidarymas ir pagerėja burnos kvapas. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
VET'S BEST CLEAN EAR...
  • −20%
Vet's Best ausų valymo servetėlės padeda pašalinti vašką, sumažina kvapus ir padeda pagerinti jūsų šuns ausų higieną. Šunų ausys yra labai jautrios, todėl jas reikia valyti labai atsargiai. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
Puppy Aloe Wipes...
  • −50%
Išparduota
8,45 € 16,90 €
Puppy Wipes itin švelnios mažiems šuniukams ir kačiukams. "Espree" šuniukų servetėlės yra su hipoalerginiais ir ašarojimo nesukeliančiais ingredientais, kad švelniai valytų jautrią odą ir kailį. Kvapas: bekvapis. Kiekis: 50 servetėlių.
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.