Servetėlės

VET‘S BEST CLEAN TEETH...
  • −30%
Vet's Best dantų valymo servetėlės efektyviai valo Jūsų augintinio dantis padeda pagerinti jūsų šuns dantų ir burnos higieną. Reguliariai naudojant šias servetėles sumažėja dantų apnašų susidarymas ir pagerėja burnos kvapas. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
Ear Care Aloe Wipes...
  • Išpardavimas!
  • −40%
Šunų ausys gali tikrai labai apsinešti, išsipurvinti ir pradėti skleisti blogą kvapą. Mūsų siūlomos servetėlės, savo sudėtyje turi natūralaus Aloe Vera ekstrakto, kuris šalina purvą, apnašas, ausų sieros perteklių bei nemalonų kvapą. Atkuria natūralų ausies balansą.
Kitten Aloe Wipes...
  • Išpardavimas!
  • −70%
ESPREE KITTEN ALOE servetėlės, skirtos mažiems kačiukams. Šios servetėlės yra nealergizuojančios bei nedirgina akių. Tik natūralūs ir organiški ingridientai padeda švelniai valyti jautrią kačiukų odą ir kailiuką. Natūralus alijošius ir jojoba atgaivina, bei kartu minkština ir purina kailiuką ir atgaivina odą. Saugus naudoti maitinančioms ir...
VET'S BEST CLEAN EAR...
  • −30%
Vet's Best ausų valymo servetėlės padeda pašalinti vašką, sumažina kvapus ir padeda pagerinti jūsų šuns ausų higieną. Šunų ausys yra labai jautrios, todėl jas reikia valyti labai atsargiai. Šios specialiai sukurtos servetėlės yra saugios ir lengvai naudojamos, nesukeliančios diskomforto.
Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.