Namų priežiūrai

Vet’s Best geriausias karčiųjų vyšnių purškiamaspurškiklis šunims, kuris neleidžia kramtyti ir laižyti sudirgusios odos, siūlių ar tvarsčių. „Bitter Cherry detergent“ purškiklis nėra svaiginantis, be alkoholio ir be cheminių medžiagų (nedažo), todėl saugu purkšti tiesiai ant šuns odos. Kramtymui malšinti naudojami natūralūs pagrindiniai citrinų ekstrakto...
Simple Solution Stain&Odour...
  • −10%
Time left
Specialiai sukurta stipriems šunų kvapams ir dėmėms šalinti Fermentai skaido organines liekanas, o Pro-Bacteria™ visam laikui pašalina dėmes ir kvapus nuo kilimų, apmušalų ar bet kurio kito vandeniui atsparaus paviršiaus. Atgraso šunis nuo pakartotinio žymėjimo
Simple Solution Extreme...
  • −10%
Time left
Profesionali priemonė yra tris kartus galingesnė nei standartinės priemonės Sudėtyje yra Pro-Bacteria™, ir fermentai, kurie padeda visiškai pašalinti kvapus ir dėmes nuo kilimų, apmušalų ar bet kurių kitų vandeniui atsparių paviršių Greičiau išvalo stipriai įsisenėjusias dėmes Atgraso šunis nuo pakartotinio žymėjimo
SIMPLE SOLUTION...
  • −10%
Time left
Simple Solution Multi Surface Disinfectant Cleaner - dėmių ir kvapų valiklis ir dezinfektantas kietiems paviršiams. Naudojama veikli medžiaga Bayotrol, revoliucinė mikrobų naikinimo technologija, kuri sunaikina 99,9% mikrobų, todėl nemalonūs kvapai yra pašalinami, o ne užmaskuojami. Ilgai veikiantis barjeras ir valymo efektas padeda palaikyti jūsų namus...
SIMPLE SOLUTION Extreme...
  • −10%
Time left
„Simple Solution“ - kilimų šampūnas. Vieno litro pakanka 100 L valomojo skysčiui pagaminti. Lengvai putojanti priemonė. Valo ir atgaivina kilimus. Gilaus poveikio medžiagos pašalina kvapus ir padeda išvengti pakartotinio teritorijos žymėjimo. Tinka naudoti valant rankomis ir kilimų valymo įranga.
SIMPLE SOLUTION HAIR LIFT...
  • −20%
Time left
Guminės latekso pirštinės turi išskirtinę dangą, kad "išstumtų" augintinio plaukus.Pašalina naminių gyvūnėlių plaukus nuo sunkių paviršių, tokių kaip: austi audiniai, kilimėliai, užuolaidos, patalynė ir kt.
Simple Solution Stain&Odour...
  • −10%
Paskutinė prekė
Time left
Simple Solution šunų kvapo ir dėmių valiklis. Unikalus sudėtyje esanti Pro-Bacteria gamina fermentus, kurie padeda pašalinti šlapimą ir kitas dėmės bei kvapus, užkertant kelią nuosekliam ženklinimui. Saugus naudoti šalia vaikų ir gyvūnų.
Simple Solution Platinum... Simple Solution Platinum... 2
Paskutinė prekė
Simple Solution Platinum Odor Destroyer yra galingas natūralus valymo produktas, specialiai sukurtas visiškai pašalinti naminių gyvūnėlių dėmės ir kvapus. Pro bakterijos sukuria fermentus, kurie natūraliai skaido naminių gyvūnėlių atliekas, pašalindami dėmes ir likusius kvapus.
Simple Solution kilimų... Simple Solution kilimų... 2
  • −40%
Išparduota
9,54 € 15,90 €
Simple Solution kilimų gaiviklis - pudra kilimams, pašalinti naminių gyvūnėlių kvapus ir dėmes. Greita ir efektyvu, kai skubate ir neturite laiko plauti kilimų šampūnu. Sudėtyje yra bakterijų, gaminančių fermentus, skirtus išlaikyti ilgalaikę gaivą.  Kvapas: Pavasariško kvapo Tinka naudoti šalia vaikų ir gyvūnų. 
Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.