Vitaminai

Vet’s Best Comfort Calm for Dogs kramtomosios tabletės yra idealus kasdieninis papildas šunims, kuriems būdingas nervingumas, hiperaktyvumas ir nepasitenkinimas dėl pakitusios jų kasdienybės. Tabletės skirtos padėti išlaikyti jūsų šunį ramų ir atsipalaidavusį aidint fejerverkams, kelionių, atsiskyrimo nuo šeimininko bei perkūnijos metu.
Vets Best Advanced Hip & Joint tabletės padeda apsaugoti ir palaikyti šunų sąnarius ir skeletą stipriais ir sveikais. Tinka mažiems ir dideliems, mažiausiai nuo vienerių metų. Idealiai tinka aktyviems ir vyresniems šunims.Tabletės yra moksliškai optimizuotos geriausiam absorbavimui ir virškinimui. Sudėtyje yra gliukozamino, chondroitino, MSM ir...
„Vet's Best“ yra unikalus natūralių augalų ekstraktų mišinys, kuris yra gerai žinomas kaip naudingas sveikatai ir yra skirtas padėti palaikyti dažniausiai pasitaikančias problemas.Padeda palaikyti normalią sveiką odą ir kailį.
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.