• Išpardavimas!
  • −30%
SIMPLE SOLUTION MULTI-SURFACE DĖMIŲ,...

SIMPLE SOLUTION MULTI-SURFACE DĖMIŲ, KVAPŲ VALIKLIS IR DEZINFEKANTAS KIETIEMS PAVIRŠIAMS 750 ml

11,13 € 15,90 € -30%
Su mokesčiais

Simple Solution Multi Surface Disinfectant Cleaner - dėmių ir kvapų valiklis ir dezinfekantas kietiems paviršiams. Naudojama veikli medžiaga Bayotrol, revoliucinė mikrobų naikinimo technologija, kuri sunaikina 99,9% mikrobų, todėl nemalonūs kvapai yra pašalinami, o ne užmaskuojami. Ilgai veikiantis barjeras ir valymo efektas padeda palaikyti jūsų namus ultra higieniškus ir šviežiai kvepiančius. Sudėtyje nėra alkoholio. 

Aprašymas

SIMPLE SOLUTION MULTI-SURFACE DISINFECTANT DĖMIŲ, KVAPŲ VALIKLIS IR DEZINFEKANTAS KIETIEMS PAVIRŠIAMS, 750 ml

Simple Solution Multi Surface Disinfectant Cleaner - dėmių ir kvapų valiklis ir dezinfektantas kietiems paviršiams. Naudojama veikli medžiaga Bayotrol, revoliucinė mikrobų naikinimo technologija, kuri sunaikina 99,9% mikrobų, todėl nemalonūs kvapai yra pašalinami, o ne užmaskuojami. Ilgai veikiantis barjeras ir valymo efektas padeda palaikyti jūsų namus ultra higieniškus ir šviežiai kvepiančius.
*Bayotrol revoliucinis dezinfektantas, sunaikinantis 99,9% mikrobų bei neutralizuojantis kvapus.
*Efektyvus prieš Norovirusus, kačių kalcivirusus, gripo A (H1N1 kiaulių gripas) virusą, Salmonella spp., apvaliąsias kirmėles (T. mentagrophytes), E. coli, Listeria ir MAAS (MRSA).
*24 valandas veikianti formulė – nereikia nuplauti.
*Švelnus paviršiams, efektyvus, be baliklių ir alkoholio.

Privalumai:
*Valo, dezinfekuoja ir dezodoruoja.
*Sukurtas naudoti ir gyvūnų aplinkai.
*Be baliklių.
*„Multi-Surface Disinfectant Cleaner“ puikiai tinka įvairiems kietiems paviršiams valyti ir dezinfekuoti: voljerai ir narvai, šunų dėžės, kraiko dėžės, plastikas, nerūdijantis plienas, keramikinės plytelės, vinilas ir laminatas, betonas ir akmuo.
Naudojimas: Prieš naudojimą: pašalinkite kietąsias ar skystąsias atliekas nuo norimo valyti paviršiaus. Gerai suplakite valiklį ir išbandykite nematomame plote spalvos atsparumui nustatyti. Purkškite tiesiai ant užterštos iš 10-20 cm atstumo (toliau nuo veido ir akių) ir palaukite 2 min. Nušluostykite likusią drėgmę sausu skuduru ar valomuoju popieriumi. Leiskite paviršiams išdžiūti, prieš įleisdami gyvūnus.

Apie prekę

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.