• −40%
Vet's Best dantų priežiūros rinkinys...
Vet's Best dantų priežiūros rinkinys...

Vet's Best dantų priežiūros rinkinys su geliu ir trigubu dantų šepetėliu

10,14 € 16,90 € -40%
Su mokesčiais
Time left

Aprašymas

Vet’s Best burnos priežiūros rinkinys šunims. Dantų pasta švelniai pašalina nešvarumus nuo dantų, taip pat suteikia gaivų kvapą. Trijų dalių dantų šepetėlis leidžia jums dar efektyviau iš visų pusių pasiekti dantis. Pasirinkite tinkamiausią būdą savo šuniui.

NAUDOJIMAS:  A:  Siekiant geriausių rezultatų ir norint pašalinti akmenis, naudokite Vet Best dantų šepetėlį. Pirmą kartą ant savo piršto uždėkite nedidelį kiekį gelio ir leiskite šuniui pauostyti ir pajausti skonį. Vėliau uždėkite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio ir atsargiai valykite šuns dantis nuo priekinių link galinių. Įsitikinkite, kad dantų šepetėlis išvalo dantis iš visų pusių. Norint gauti geriausius rezultatus, šuns dantis valykite kelis kartus per savaitę. VET BEST dantų pasta yra saugi nuryti, o burnos skalavimas nėra būtinas. Visada parūpinkite švaraus vandens.
B: Įdėkite nedidelį kiekį dantų pastos ant savo piršto ir įtrinkite šuns dantis su pasta. C: Uždėkite nedidelį kiekį dantų pastos šuniui ant liežuvio, norit greitai pagerinti šuns burnos kvapą.


Sudėtis: glicerinas, alavijas, pektinas, alyvuogių aliejus, vynuogių sėklų ekstraktas, soda, gliukozės oksidazė, natūrali kvapioji medžiaga.


Įspėjimai: Venkite produkto sąlyčio su akimis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Apie prekę

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.