VET‘S BEST DANTŲ PRIEŽIŪROS...

VET‘S BEST DANTŲ PRIEŽIŪROS PURŠKIKLIS SU ŽAISLU

Paskutinė prekė
10,90 €
Su mokesčiais

Vets Best dantų valymo purškalas ir kamuolys (žaislas dantims iš virves) gali veiksmingai pašalinti bakterijas burnoje, užkirsti kelią akmenims ir apnašoms bei išlaikyti švarius Jūsų šuns dantis. Tai puikus ir paprastas būdas rūpintis savo šunų dantimis. Produktas taip pat gali būti naudojamas šuniukams - žaislas palengvins skausmą dygstantiems dantukams bei padės greičiau pasikeisti dantims.

Aprašymas

Vets Best dantų valymo purkškalas ir kamuolys (žaislas dantims iš virvės) gali veiksmingai pašalinti bakterijas burnoje, užkirsti kelią akmenims ir apnašoms bei išlaikyti švarius Jūsų šuns dantis. Tai puikus ir paprastas būdas rūpintis savo šunų dantimis. Produktas taip pat gali būti naudojamas šuniukams - žaislas palengvins skausmą dygstantiems dantukas bei padės greičiau pasikeisti dantims.

Rekomenduojama paros norma ir vartojimo instrukcija:
Užpurškite šį žaislą dantų valymo priemone ir duokite žaisti su juo savo šuniui. Po naudojimo rekomenduojama išplauti ir išdžiovinti. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pakartokite procedūrą kelis kartus per savaitę. Augintiniui visada turi būti prieinamas šviežias geriamasis vanduo.

Sudėtis: išgrynintas vanduo, glicerinas, kalio sorbatas, tokoferilacetatas, alavijo gelis, pipirmėčių aliejus, citrinos rūgštis, cinko gliukonatas, cetilpiridinio chlorido monohidratas.

Naudoti tik gyvūnams. Vengti patekimo į akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Perspėjimai:
Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinkamumo laikas ir partijos numeris: žr. Pakuotę.

Apie prekę

Susijusios prekės

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.