• −40%
Vet's Best dantų priežiūros rinkinys...

Vet's Best dantų priežiūros rinkinys Katėms

6,54 € 10,90 € -40%
Su mokesčiais

Aprašymas

Vet’s Best burnos priežiūros rinkinys katėms. Dantų pasta švelniai pašalina nešvarumus nuo dantų, taip pat suteikia gaivų kvapą. Dantų šepetėlis leidžia jums dar efektyviau iš visų pusių pasiekti dantis. 

NAUDOJIMAS:  A:  Siekiant geriausių rezultatų ir norint pašalinti akmenis, naudokite Vet Best dantų šepetėlį. Pirmą kartą ant savo piršto uždėkite nedidelį kiekį gelio ir leiskite katei pauostyti ir pajausti skonį. Vėliau uždėkite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio ir atsargiai valykite katės dantis nuo priekinių link galinių. Įsitikinkite, kad dantų šepetėlis išvalo dantis iš visų pusių. Norint gauti geriausius rezultatus, katės dantis valykite kelis kartus per savaitę. VET BEST dantų pasta yra saugi nuryti, o burnos skalavimas nėra būtinas. Visada parūpinkite švaraus vandens.
B: Įdėkite nedidelį kiekį dantų pastos ant savo piršto ir įtrinkite katės dantis su pasta. C: Uždėkite nedidelį kiekį dantų pastos katei ant liežuvio, norit greitai pagerinti katės burnos kvapą.


Sudėtis: glicerinas, alavijas, pektinas, alyvuogių aliejus, vynuogių sėklų ekstraktas, soda, gliukozės oksidazė, natūrali kvapioji medžiaga.


Įspėjimai: Venkite produkto sąlyčio su akimis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Apie prekę

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.