SIMPLE SOLUTION DIAPERS VIENKARTINĖS...

SIMPLE SOLUTION DIAPERS VIENKARTINĖS KELNAITĖS KALYTĖMS, M

15,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Simple Solution turi produktus užimtam augintinio šeimininkui, norinčiam kuo veiksmingiau išlaikyti švarią ir sveiką namų aplinką, pradedant šuniukų palutėmis ir baigiant vienkartinėmis ir daugkartinėmis kelnaitėmis.
Simple Solution vienkartinės kelnaitės puikiai tinka jūsų šuniui, kad ir koks būtų jo dydis ar veislė. Nauji pritaikomi dydžiai tinka kiekvienam.
Šių kelnaičių ypač gerai sugerianti šerdis yra specialiai sukurta taip, kad sulaikytų visą kelnaičių drėgmę, ir garantuotų, kad tai veiks kiekvieną kartą. Speciali juosmens apsauga jūsų šuniui leis lengvai judėti ir jis išliks sausas.

Kelnaitės sukurtos atsižvelgiant į jūsų šuns kailį. Jos tvirtai laikosi vietoje, naudodama kailiui tinkančius tvirtinimo elementus, kurie apsaugo kelnaites nuo nuslydimo. Šie tvirtinimai apsaugo jūsų šuns kailį nuo prilipimo, todėl prisegti ir nuimti yra saugu ir lengva.

Šios kelnaitės yra skirtos naudoti tik šunų higienai, nėra žaislas ir turėtų būti išmestos, jei kuri nors jų dalis yra pažeista ar pralaidi.

Privalumai:
* Sugeria drėgmę ir pašalina nešvarumus;
* Idealiai tinka rujos metu, šlapimo nelaikymui ir šlapinimuisi susijaudinus;
* Kiekvienose kelnaitėse yra uodegos anga, keičiami užsegimai ir patogios kojoms, nes nevaržo judesių;

M dydis tinka šunims, sveriantiems nuo 11-23 kg.

Apimtis 38 - 58 cm

Pakuotėje yra 12 vnt

Naudojimas:

1. Padėkite kelnaites taip, kad absorbcinis danga uždengtų jūsų šuns lytinius organus.

2. Patraukite reguliuojamą užsegimą aplink jo nugarą ir pritvirtinkite prie „Simple Solution®“ logotipo srities. Pakeiskite, kai suteptas.

Apie prekę

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.