• Išpardavimas!
  • −10%
VET‘S BEST BITTER CHERRY KARČIŲJŲ...

VET‘S BEST BITTER CHERRY KARČIŲJŲ VYŠNIŲ PURŠKIKLIS, APSAUGANTIS NUO KRAMTYMO IR LAIŽYMO

10,71 € 11,90 € -10%
Su mokesčiais

Vet’s Best geriausias karčiųjų vyšnių purškiamaspurškiklis šunims, kuris neleidžia kramtyti ir laižyti sudirgusios odos, siūlių ar tvarsčių. „Bitter Cherry detergent“ purškiklis nėra svaiginantis, be alkoholio ir be cheminių medžiagų (nedažo), todėl saugu purkšti tiesiai ant šuns odos. Kramtymui malšinti naudojami natūralūs pagrindiniai citrinų ekstrakto ir vynuogių sėklų ekstrakto ingredientai. Negalima naudoti katėms.

Aprašymas

Vet’s Best geriausias karčiųjų vyšnių purškiamaspurškiklis šunims, kuris neleidžia kramtyti ir laižyti sudirgusios odos, siūlių ar tvarsčių. „Bitter Cherry detergent“ purškiklis nėra svaiginantis, be alkoholio ir be cheminių medžiagų (nedažo), todėl saugu purkšti tiesiai ant šuns odos. Kramtymui malšinti naudojami natūralūs pagrindiniai citrinų ekstrakto ir vynuogių sėklų ekstrakto ingredientai. Negalima naudoti katėms.
Pagrindiniai privalumai:
* Neleidžia kramtyti ir laižyti niežtinčios, sudirgusios odos, siūlių ar tvarsčių, kad jie greičiau gytų;
* Neturinti alkoholio ir nedažanti, todėl saugu purkšti tiesiai ant šuns odos;
* Kramtymui malšinti naudojami natūralūs pagrindiniai citrinų ir vynuogių sėklų ekstraktų ingredientai, turintys natūralų vyšnių skonį, todėl puikiai kvepia;
* Skaidri ir be dėmių esanti formulė yra saugi naudoti ant odos, tvarsčiuose, balduose ir audiniuose;
* Puiki šunų atgrasimo priemonė, kuri atgraso nuo laižymo ar kramtymo.

Atsargumo priemonės: Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Naudojimas: purkšti tiesiai ant odos, tvarsčių ar daiktų, kuriuos norite apsaugoti nuo kramtyo ar laižymo. Su daiktais, tokiais kaip: baldai, žaislai, batai ar kiti daiktai, kuriuos norite atgrasyti nuo kramtymo, laižymo, prieš naudojimą išbandykite nepastebimoje vietoje, kad įsitikintumėte, jog nepalieka dėmių. Kartokite tiek, kiek reikia.. Nepurkškite į akis ar tiesiai ant atviros žaizdos.

Sudėtis: patentuotos karčiosios medžiagos dejonizuoto vandens bazėje, vynuogių sėklų ekstraktas, citrinų ekstraktas ir natūralus karčiųjų vyšnių skonis.

Apie prekę

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.