SIMPLE SOLUTION TRAINING PADS,...

SIMPLE SOLUTION TRAINING PADS, VIENKARTINĖS PALUTĖS, 30 VNT

22,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Puikios palutės šuniukui treniruotis! Iš itin sugeriančio ir nepralaidus vandeniui pluošto.
Naujų šuniukų treniravimas namuose gali būti iššūkis. Laimei, praėjo tos dienos, kai mokinti reikėjo ant nešvarių popierinių laikraščių. Šiandien mokymai yra daug švaresni ir lengvesni naudojant „Simple Solution Puppy“ treniravimo palutes. Kiekviena palutė yra ypač gerai sugerianti ir taip pat pagaminta iš plastiko pagrindo, kad apsaugotų jūsų grindis ir kilimus nuo pratekejimo. Be to, palutės yra apdorotos natūraliu kvapu, tai vilioja augintį ir skatina jį reikalus atlikti ant palutės!

Privalumai:

* Didžiausias šlapimo sulaikymas - ypač sugeriantis, talpina iki 6 puodelių / 1,4 l;
* Palutės dydis 55cm x 56 cm;
* Neutralizuoja kvapus - specialiai suprojektuotos medžiagos užkerta kelią kvapams;
* 3 žingsnių patrauklumo procesas - privilioti, sudominti ir paskatinti;
* Neleidžia nutekėti - pažangi polimerų technologija paverčia skystį geliu ir užsisklendžia drėgme;
* Greitas džiūvimas - reljefinis palučių raštas sulaiko šlapimą ir nukreipia drėgmę į "šerdį" ;
* Ilgesnis naudojimas - šešių sluoksnių konstrukcija sulaiko daugiau šlapimo pakartotiniam naudojimui; arba didelių veislių šunims;
* Šlapumo indikatorius - TEAL pagrindo sluoksnis tampa iškart matomas, kad paryškintų, jog palutė yra šlapia;

Nurodymai:

Padėkite paklotą ant grindų, plastikine puse žemyn, audinio puse aukštyn. Pastatykite savo šunį ant pakloto, leisdami jam užuosti ypatingą feromonų kvapą. Jei jis nenori stovėti šalia jūsų, keletą kartų paimkite jį atgal, kol pasiseks išlaikyti šalia. Kai jis atsipalaiduoja ir stovi ant pakloto, apdovanokite jį skanėstu ar entuziastingu pagyrimu. Paklotą visada laikykite ten, kur yra jūsų augintinis, bet atokiau nuo jo lovos ir maisto.

Dėmesio: Šis daiktas yra skirtas naudoti tik naminių gyvūnėlių higienai. Šis produktas nėra skirtas graužikams ar kitiems graužantiems gyvūnams. Šis daiktas nėra žaislas. Saugoti nuo vaikų ir gyvūnų. Patikrinkite paklotą prieš ir po kiekvieno naudojimo. Išmeskite kilimėlį, jei kuri nors jo dalis yra pažeista, pralaidi ar plyšusi.

Apie prekę

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.