SIMPLE SOLUTION HARD FLOOR VALIKLIS...

SIMPLE SOLUTION HARD FLOOR VALIKLIS GRINDIMS, KVAPŲ IR DĖMIŲ ŠALINIMUI, 750 ml

13,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

SIMPLE SOLUTION HARD FLOOR VALIKLIS GRINDIMS, KVAPŲ IR DĖMIŲ ŠALINIMUI, 750 ml

Dėmių ir kvapų valiklis kietiems paviršiams. Puikiai pašalina sunkiausiai išvalomas dėmes ir kvapus nuo sunkiai valomų kietų paviršių. Tinka naudoti medinėms grindims, akmeniniams ir kitiems kietiems paviršiams.
Suformuluotas panaikinti dėmes ir kvapus (gyvūnų vėmalų, šlapimo, fekalijų) nuo kietų paviršių. Saugu naudoti ant sandarių medžio grindų, keramikinių plytelių, akmenų ar kitų kietų paviršių.
Prieš naudojimą: pašalinkite kietąsias ar skystąsias atliekas nuo norimo valyti paviršiaus. Gerai suplakite šį dėmių ir kvapo valiklį ir išbandykite užslėptame plote spalvos atsparumui nustatyti.

Naudojimas: užpurkšti užterštoje vietoje. Palaukite 2-3 min. Nušluostykite sausai. Išdžiūvus dėmės ir kvapas išnyks. Jei kvapas išlieka, pakartokite procedūrą ir įsitikinkite, kad valiklis visiškai įsigertų kvapo užterštoje vietoje.

Sudėtis: natūralios bakterijos, fermentai, išgrynintas vanduo, denatūruotas etanolis, ploviklio mišinys, natūralūs citrusiniai aliejai ir kvepalai.

Atsargumo nurodymai: gali dirginti akis. Vengti kontakto su akimis. Patekus į akis, gausiai praplauti vandeniu. Laikyti gyvūnams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Apie prekę

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.