Simple Solution Extreme Stipriems...

Simple Solution Extreme Stipriems kvapams ir dėmėms naikinti 500 ml

12,90 €
Su mokesčiais
  • Profesionali priemonė yra tris kartus galingesnė nei standartinės priemonės
  • Sudėtyje yra Pro-Bacteria™, ir fermentai, kurie padeda visiškai pašalinti kvapus ir dėmes nuo kilimų, apmušalų ar bet kurių kitų vandeniui atsparių paviršių
  • Greičiau išvalo stipriai įsisenėjusias dėmes
  • Atgraso šunis nuo pakartotinio žymėjimo

Aprašymas

Simple solution extreme stain & odour remover for dogs purškiklis naikinantis šunų vėmimo, šlapimo dėmes bai šalina nemalonius kvapus.

Šunų vėmalų, šlapimo ir fekalijų dėmių, kvapų valiklis. Produktas sukurtas specialiai naminių gyvūnų paliktų dėmių ir kvapų šalinimui. Su fermentais ir bakteriniu mišiniu.

* Ypač veiksmingai veikia lipnius baltymus randamus augintinių šlapime.
*Labai efektyvus šalinant vėmalų, šlapimo, išmatų dėmes ir kvapus iš kilimų, apmušalų ir kitų paviršių, nebijančių vandens.
* Visiškai pašalina kvapą, apsaugant nuo augintinio pakartotinio tos vietos ženklinimo.

Privalumai:
*Profesionalaus stiprumo formulė yra tris kartus galingesnė nei standartinė;
*Naudojama „Pro-Bacteria ™“ formulė ir fermentai, kad visiškai pašalintų kvapus ir dėmes nuo kilimų, apmušalų ar bet kokio kito vandeniui saugaus paviršiaus;
*Greičiau pašalina net ir sunkiausias dėmes
*Atgraso šunis nuo pakartotinio žymėjimo toje vietoje;
*Saugus naudoti augintiniams šalia vaikų, kai naudojama pagal nurodymus;

Naudojimas: Prieš naudojant gerai suplakite ir apipurkšite dėmėtą vietą. Nenaudokite ant vilnonių ir odinių paviršių. Išpurškus kilimo dėmę, įsitikinkite ar panaudotas pakankamas priemonės kiekis (kol nebesigers). Išpurškus palaukite 10 ar daugiau minučių kol fermentai suardys organinius baltymus. Sugerkite likusią drėgmę audeklu. Leiskite tai vietai išdžiūti natūraliai, tai gali užtrukti 24 – 48 valandas. Išdžiūvus dings dėmė, o bakterijos panaikins kvapus. Tada kruopščiai išsiurbkite.

Sudėtis: vanduo, natūralios kvapą naikinančios bakterijos, denatūruotas etanolis, natūralūs fermentai, valymo priemonės ir aromatas.

Apie prekę

Susijusios prekės

Pirkę šią prekę kartu įsigijo:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.