Kvepalai

Ar Jūs, manote, kad kvepalai turi ne tik skaniai kvepėti, bet ir turėtų kitų gerų sąvybių? Mes irgi taip manome! ESPREE RAINFOREST kvepalai ne tik be galo skaniai kvepia, naikina nemalonų kvapą bet ir kondicionuoja kailį. Kvapas: Atogrąžų miškų. Paruoštas naudojimui. Kiekis 118ml.
Puppy & Kitten Baby Powder...
  • Išpardavimas!
  • −50%
7,45 € 14,90 €
Specialiai sukurtas neutralizuoti naminių gyvūnėlių kvapus. Palieka kailį purų su gaiviu kūdikių pudros kvapu. Kvapas: vaikiškos pudros. Rekomenduojamas profesionalus skiedimas: Paruoštas naudojimui. Kiekis: 118ml.
Ar Jūs ieškote paskutinio, užbaigiamojo prisilietimo, kad šuo ne tik puikiai atrodytų, bet ir kvepėtų? Šie SILKY SHOW CALMING WATERS kvepalai naikina nemalonius kvapus, kondicionuoja kailį ir net apsaugo nuo kailio vėlimosi! Bei palieka ilgai išliekantį kvapą. Kvapas: ramiojo vandenyno kvapo. Kiekis: 118ml.
Vanilla Silk Cologne...
  • Išpardavimas!
  • −50%
7,45 € 14,90 €
Ar manote, kad kvepalai turėtų skleisti daugiau nei malonų kvapą? Taigi, mes sukūrėme Vanilės šilko kvepalus, jie natūraliai neutralizuoja kvapus, pamaitina kailį ir palieką ilgalaikį aromatą. Kvapas: Vanilės. Rekomenduojamas profesionalus skiedimas: Paruoštas naudojimui. Kiekis: 118ml.
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.