Kvepalai

ESpree Rainforest kvepalai,...
  • −50%
Ar Jūs, manote, kad kvepalai turi ne tik skaniai kvepėti, bet ir turėtų kitų gerų sąvybių? Mes irgi taip manome! ESPREE RAINFOREST kvepalai ne tik be galo skaniai kvepia, naikina nemalonų kvapą bet ir kondicionuoja kailį. Kvapas: Atogrąžų miškų. Paruoštas naudojimui. Kiekis 118ml.
Doggone Clean Midnight Mist...
  • −50%
7,45 € 14,90 €
Doggone Clean Midnight Mist neutralizuoja kvapus ir atgaiviną kailį bei palieka nuostabų vidurnakčio miglos aromatą. KVAPAS: VIDURNAKČIO MIGLAKiekis: 118 ml
Vanilla Silk Cologne...
  • −50%
7,45 € 14,90 €
Ar manote, kad kvepalai turėtų skleisti daugiau nei malonų kvapą? Taigi, mes sukūrėme Vanilės šilko kvepalus, jie natūraliai neutralizuoja kvapus, pamaitina kailį ir palieką ilgalaikį aromatą. Kvapas: Vanilės. Rekomenduojamas profesionalus skiedimas: Paruoštas naudojimui. Kiekis: 118ml.
Espree Blueberry Bliss...
  • −50%
7,45 € 14,90 €
Ar manote, kad kvepalai turėtų skleisti daugiau nei malonų kvapą? Taigi, mes sukūrėme mėlynių skonio kvepalus, jie natūraliai neutralizuoja kvapus, pamaitina kailį ir palieką ilgalaikį aromatą. Kvapas: Mėlynių.
Silky Show Calming Waters...
  • −50%
7,45 € 14,90 €
Ar Jūs ieškote paskutinio, užbaigiamojo prisilietimo, kad šuo ne tik puikiai atrodytų, bet ir kvepėtų? Šie SILKY SHOW CALMING WATERS kvepalai naikina nemalonius kvapus, kondicionuoja kailį ir net apsaugo nuo kailio vėlimosi! Bei palieka ilgai išliekantį kvapą. Kvapas: ramiojo vandenyno kvapo. Kiekis: 118ml.
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.